Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut View larger

Gjuha shqipe per te huajt dhe shqiptaret jashte Atdheut

Gjovalin Shkurtaj, Enver Hysa TO0103

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër synon tu japë njohuritë më kryesore për të lexuar dhe për të folur gjuhën shqipe letrare, në radhë të parë atyre që shqipen e kanë gjuhë të nënës, por nuk i kanë sot mundësitë për ta nxënë në shkollë me program të rregullt si lëndë mësimore.

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928327116
Viti i botimit2014

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages448
ISBN9789928327116
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
Përmasat16.5x23
I ri1