Seria piratet e vegjel

Stefania Mei, Sara Vagini A-007552

New product

Përshkrim i shkurtër

Kjo seri fantastike e autoreve italiane Stefania Mei dhe Sara Vagini vjen me tre libra te cilet jane per grup-moshat e femijeve ne sistemin arsimor parashkollor, - per moshat 4-6 vjec, dhe qe permbajne informacione dhe ushtrime te cilet rrisin nderaktivitetin dhe aftesite njohese te femijeve 

1100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
Viti i botimit2021

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit4 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1