Te kuptojme ideologjite: Socializmi dhe kapitalizmi

Grup autorësh A-005518

New product

898 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
Viti i botimit2020

2 250 Lekë

-10%

2 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1