Reduced price! Nëntori I një kryeqyteti View larger

Nentori I nje kryeqyteti

Ismail Kadare BO0048

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri u shkrua dhe u botua në vitin 1974. Ngjarjet e romanit, të përqendruara rreth ndërtesës së Radiostacionit të kryeqytetit shqiptar në ditët e çlirimit të tij, nëntor i vitit 1944, janë të ndërthurura me atmosferën e hakmarrjes ndaj klasës së përmbysur

13 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Onufri
ISBN9928-186-95-9

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages142
ISBN9928-186-95-9
Shtëpia botueseOnufri
Published year2015
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri