Investimet – Aksionet, bonot dhe investime të tjera View larger

Investimet – Aksionet, bonot dhe investime të tjera

Aaron Healey A-000467

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri jep një pamje të qartë të botës së investimeve. Ai eksploron mundësitë që ofrojnë llogaritë rrjedhëse dhe ato të kursimeve, riskun  dhe të mirat e tregut të aksioneve. Shembujt e investimeve të njerëzve të ndryshëm, ndihmojnë të kuptosh se cili lloj investimesh është i përshtatshëm për financat tuaja të ardhshme dhe cilat janë hapat që ju çojnë në arritjen e objektivave afatgjatë.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080011

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Investimet është pjesë e serisë Tregu global. Bota e investimeve është plot me rreziqe dhe shpërblime. Siç është vërejtur nga kriza e fundit ekonomike botërore, investuesit mund të fitojnë shumë një ditë dhe të humbasin gjithçka javës tjetër. Duke qenë se kemi shumë mundësi investimi nga të cilat mund të zgjedhim, cilat janë mënyrat më të mira për t’i investuar paratë?

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
ISBN9789928080011
RedaktoriMerita Shuke
Published year2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArtur Hadaj