Vendi pa emer View larger

Vendi pa emer

Cecelia Ahern BOT0205

New product

Përshkrim i shkurtër Një roman magjik nga autorja bestseller Cecelia Ahern. Falë një spërkatje plot magji, ky libër është më shumë se një përrallë.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611842
Viti i botimit2011

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Si mund ta përshkruaj këtë vend? Është një vend midis... Është si një holl i madh që nuk të çon gjëkundi; është si një banket me ushqime të mbetura; si një skuadër me sportistë që nuk kanë luajtur kurrë; si një nënë pa fëmijën e saj; si një trup pa zemrën. Është vendi i mbushur me sende personale dhe sërish bosh, sepse të zotët e tyre nuk janë aty. ?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages424
ISBN9789995611842
Viti i botimit2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLedina Ferhati