Vendi pa emer Shiko më të madhe

Vendi pa emer

Cecelia Ahern BOT0205

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një roman magjik nga autorja bestseller Cecelia Ahern. Falë një spërkatje plot magji, ky libër është më shumë se një përrallë.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789995611842

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Si mund ta përshkruaj këtë vend? Është një vend midis... Është si një holl i madh që nuk të çon gjëkundi; është si një banket me ushqime të mbetura; si një skuadër me sportistë që nuk kanë luajtur kurrë; si një nënë pa fëmijën e saj; si një trup pa zemrën. Është vendi i mbushur me sende personale dhe sërish bosh, sepse të zotët e tyre nuk janë aty. ?

Të dhëna

Faqe424
ISBN9789995611842
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiLedina Ferhati