Ndreqje gabimesh Shiko më të madhe

Ndreqje gabimesh

Arian Leka IA0054

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Ndreqje gabimesh, fitues i çmimit Libri poetik më i mirë i vitit 2010.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789995629748

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndreqje gabimesh i poetit Arian Leka hyn tek librat profanë. Por pavarësisht nga kjo pyetja mbetet: A duhen ndrequr gabimet e vjetra me gabime të reja, siç ngulmohet më se një herë në poemë? Përgjigjja është: sipas dëshirës, ad libitum. Si tju pëlqejë. Ndreqje gabimesh! Po cilat gabime, çfarë duhet e mund të ndreqet? Çmund dhe çduhet të shohim përtej marrëdhënies mes mashkullit dhe femrës?

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe80
ISBN9789995629748
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë