Reduced price! Pese mikesha ne fushe View larger

Pese mikesha ne fushe

Tea Stilton PE0425

New product

490 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371454

450 Lekë

-10%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

PËRSHËNDETJE, JEMI GRUPI TEA SISTERS!

STUDIOJMË NË KOLEGJIN E MIUSHFORDIT DHE NA PËLQEJNË AVENTURAT E MISTERET! JEMI SHOQE SHUMË TË VEÇANTA, MADJE MË SHUMË SE SHOQE... MOTRA!

PESË MIKESHA NË FUSHË

Në turneun e minifutbollit të Kolegjit të Miushfordit, këtë vit zbret në fushë Rainboë Girls, skuadra jonë e vajzave! Ndeshje pas ndeshjeje, argëtimi është më se i sigurt!

Data sheet

pages126
ISBN9789928371454
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1