Pushimet supermiushore 1 View larger

Pushimet supermiushore 1

Jeronim Stilton A-000125

New product

Përshkrim i shkurtër

Pushimet e kësaj vere do të jenë vërtet të mrekullueshmë!Kujtimet më të bukura do të keni mundësi t’I pasqyroni në disa prej faqeve të këtij libri,përmes përshkrimeve ose vizatimeve. Në këtë mënyrë,do t’I kujtoni përherë pushime tuaja. Në faqet e fundit të librit do të gjeni përgjigjet e të gjitha ushtrimeve.Kështu,do të keni mundësi të shikoni nëse I keni zgjidhur si duhet ato.

More details

503 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310460

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Argëtohuni dhe rikujtoni njohuritë e marra gjatë vitit shkollor :

-Gjuhë shqipe

-Matematikë

-Gjuhë angleze

-Dituri natyre

-Art pamor

-Edukim për shoqërinë

Të gjitha aktivitetet janë hartuar në përputhje të plotë me lëndët mësimore.Ushtrimet janë shoqëruar me ilustrime,me qëllim që të jenë sa më argëtuese.Në faqet e librit do të gjeni fragmente të shkëputura nga aventurat e personazhit aq të dashur për ju, Jeronim Stilton!

                                                  

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages155
ISBN9789928310460
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1