I ri Pese mikesha ne fushe Shiko më të madhe

Pese mikesha ne fushe

Tea Stilton PE0425

Libër i ri

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928371454

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

PËRSHËNDETJE, JEMI GRUPI TEA SISTERS!

STUDIOJMË NË KOLEGJIN E MIUSHFORDIT DHE NA PËLQEJNË AVENTURAT E MISTERET! JEMI SHOQE SHUMË TË VEÇANTA, MADJE MË SHUMË SE SHOQE... MOTRA!

PESË MIKESHA NË FUSHË

Në turneun e minifutbollit të Kolegjit të Miushfordit, këtë vit zbret në fushë Rainboë Girls, skuadra jonë e vajzave! Ndeshje pas ndeshjeje, argëtimi është më se i sigurt!

Të dhëna

Faqe126
ISBN9789928371454
Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 5 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë