Reduced price! Rrefenjat e gjyshit View larger

Rrefenjat e gjyshit

Grup autorësh A-006128

New product

Përshkrim i shkurtër

"Rrëfenjat e gjyshit" është përmbledhja me përralla, shkruar nga autorja Voula Stampelou. Personazhe zbavitëse, skica për të ngjyrosur sipas imagjinatës, pyetje dhe përgjigje që ndihmojnë fëmijët të shprehin emocionet e tyre, të bëhen sa më krijues, të njohin natyrën dhe botën përreth.

1973 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928464217
Viti i botimit2020

225 Lekë

-25%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages32
ISBN9789928464217
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMihaela Çapi
I ri1