Teo nje qen gjeni ne shkolle View larger

Teo nje qen gjeni ne shkolle

Philip Osbourne A-007519

New product

Përshkrim i shkurtër

Mbreti i tregimeve pop për fëmijë, vjen sërish më superargëtues. Fëmijë e të rritur, ju premtoj se do mbani barkun me dore nga të qeshurat me Teon, qenin, të cilin e detyrojnë të shkojë në gjimnaz. Po çiuaua i vogël kënaqet me pak, se është një qen me pretendime: Bëhet president.....

More details

488 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN 9789928303707

690 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Librat e Philip Osbourne-it janë botuar në mbi 40 shtete të botës dhe konsiderohen tashmë si bestsellers ndërkombëtarë.

"Ditari i djaloshit Nerd", bestseller-i i shitur në 38 shtete të ndryshme, se shpejti do të vijë për dashamirësit si serial televiziv dhe film vizatimor. Kohët e fundit, autori është përzgjedhur nga Animasia - një nga prodhuesit e filmave vizatimorë më të rëndësishëm në botë - për përshtatjen letrare të disa spektakleve televizive të suksesshme të shpërndara nga Netflix-i, si "Harry & Bunny". Ndërsa "Young Poe", libri i tij i bazuar në historinë e rimishërimit të shkrimtarit Edgar Allan Poe, është blerë nga 4ALL Entertainment dhe shumë shpejt do të nisë shfaqja e serive televizive të tij. Po ashtu "Edward Loth" do të ekranizohet nga kompania amerikane Keller Productions.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages158
ISBN 9789928303707
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 9 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1