Philip Osbourne

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 10 of 10 items
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  KY LIBËR TË ARGËTON, TË EMOCIONON DHE TË PËRFSHIN!

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  690 Lekë In Stock

  Ky libër të argeton, të emocionon dhe të përfshin vazhdimisht. Një tjetër bestseller në shqip për lexuesit e vegjël nga Filip Osbourne

  690 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Autori Philip Osbourne ka shkruar një tregim gjenial! Ubri i tij, i mbushur plot " me detaje të jashtëzakonshme, eshtë një udhëzues i vërtetë për tipat nerd. Ndaj, blini librin e vëllait tim që të më lejojë të luaj futboll me videolojën e tij PES." Xhoni, vëllai i Filit.

  700 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  Seria e djaloshit Nerd vjen me librin e dyte ne gjuhen shqipe, pergatitur nga shtepia botuese Argeta LMG. I krahasueshem per nga suksesi me bestsellerin nderkombetar, Ditari i Gregut, ky liber po gjen miliona lexues ne mbare boten

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  Harri është një djalosh, i cili dëshiron të bëhet magjistar. Atij i pëlqen shumë të zbulojë dhe shpikë marifete magjike, por fatkeqësisht nuk është shumë i talentuar. Ndërkohë, lepuri i tij çapkën, Bani, gjithmonë ia rremben me njëri-tjetrin. Harri gjithmonë sajon plane për të mbizotëruar dhe për ta përvetësuar sërish shkopin, por në fund të gjitha...

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 251 Lekë 1 390 Lekë -10% In Stock

  Vogelushe: Elena nuk eshte nje vajze dosido; prandaj aventurat e saj do t’ju befasojne. Per kete arsye ne i kemi bere ne set dy librat e saj dhe ua rekomandojme per t’i lexuar gjate pushimeve verore. Gjithmone nese ju pelqen aventura....

  1 251 Lekë
  1 390 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  Në këtë vrap të shfrenuar kundër kohës, hetueset e vogla duhet të angazhohen jo vetëm të gjejnë fajtorin (a do ia dalin?), por edhe të përballen me frikërat e tyre, duke u ndierë në përfundim të historisë, shoqe më shumë se kurrë.

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  552 Lekë 690 Lekë -20% In Stock

  Mbreti i tregimeve pop për fëmijë, vjen sërish më superargëtues. Fëmijë e të rritur, ju premtoj se do mbani barkun me dore nga të qeshurat me Teon, qenin, të cilin e detyrojnë të shkojë në gjimnaz. Po çiuaua i vogël kënaqet me pak, se është një qen me pretendime: Bëhet president.....

  552 Lekë
  690 Lekë -20%
  Reduced price!
  In Stock
Showing 1 - 10 of 10 items