I ri Pishinat mbi gjethe Shiko më të madhe

Pishinat mbi gjethe

Vjollca Myftari A-005990

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

I përshtatshëm për fëmijët 5-10 vjeç, është punuar me kujdesin e veçantë të autores tashmë të mirënjohur në fushën e krijimtarisë për fëmijë, Vjollca Myftari. Në libërthin "Pishinat mbi gjethe" autorja ka përzgjedhur një fjalor të përshtatshëm dhe përcjell mesazhe me vlerë për vogëlushët tuaj. Me plot ilustrime me ngjyra dhe format të përshtatshëm, përralla më e re në treg do të bëhet mikja e dashur e fëmijëve.

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN978-9928-4572-2-6

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe20
ISBN978-9928-4572-2-6
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë