Vjollca Myftari

Lista e librave të autorit

Showing 1 - 4 of 4 items
 • Quick view
  270 Lekë 300 Lekë -10% In Stock

  A e dini çfarë?, është një libër me ngjyra dhe ilustrime të bukura. Në poezinë, nga e ka marrë titullin tërë ky vëllim, flitet për një zog, i cili e ka humbur udhën dhe atë e ka strehuar në shtëpinë e tij një vogëlush.

  270 Lekë
  300 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  300 Lekë Out of stock

  Autorja vjen me nje krijimtari per femije, sic jane vjershat.

  300 Lekë
  Add to cart More
  Out of stock
 • Quick view
  250 Lekë In Stock

  I përshtatshëm për fëmijët 5-10 vjeç, është punuar me kujdesin e veçantë të autores tashmë të mirënjohur në fushën e krijimtarisë për fëmijë, Vjollca Myftari. Në libërthin "Pishinat mbi gjethe" autorja ka përzgjedhur një fjalor të përshtatshëm dhe përcjell mesazhe me vlerë për vogëlushët tuaj. Me plot ilustrime me ngjyra dhe format të përshtatshëm,...

  250 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  250 Lekë In Stock

  Serish na surprizon me historitë e saj. Miqtë tanë të vegjël, nxitoni, Semi ju pret! I përshtatshëm për fëmijët 5-10 vjeç. Rrëfenja më e re për fëmijë kushtuar Semit, djalit çapkën, aventurier, por mjaft të dashur.

  250 Lekë
  In Stock
Showing 1 - 4 of 4 items