Namaste View larger

Namaste

Frances Miralles, Hector Garcia BZ0129

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër rrjedh nga një urtësi aq e moçme sa kultura njerëzore dhe përmban çelësat për të formësuar si të tashmen, ashtu edhe të ardhmen që ëndërrojmë.

More details

11082 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817486

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për të filluar rrugën drejt Namaste-së, që mes të tjerash është një ëprshëndetje për hyjninë që ekziston brenda jush, kërkojmë t’u japim përgjigje në botën e sotme pyetjeve që mistikët e Indisë i kanë shtruar vetes në pesë mijë vjetët e fundit – përfshirë edhe liderët e aktualitetit:

Si ta lëmë vuajtjen prapa dhe të nisim të jetojmë një jetë të plotë?

Çfarë rruge kemi për ta zgjuar krejt potencialin kreativ që fle në ne?

A mund ta bëjmë ligjin e karmës të funksionojë në favorin tonë çdo ditë?

Cilat janë teknikat më të mira për tu çliruar nga stresi, ankthi dhe frika?

Si mund të kujdesemi për trupin, mendjen dhe shpirtin tonë, ashtu që të jetojmë me energji të plotë deri në fund të jetës?

Rruga indiane drejt lumturisë që në vete përfshin shtigje të pafundme, do të na çojë në faqet e ardhme të një udhëtimi që jo veç mund ta ndryshojë jetën tonë, por gjithashtu, edhe të ardhmen që na pret.

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages208
ISBN9789951817486
Shtëpia botueseNamaste
Published year2023
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatbardha Statovci
I ri1