Gjergji dhe Ana ne kerkim te thesarit kozmik View larger

Gjergji dhe Ana ne kerkim te thesarit kozmik

Stephen Hawking BZ0143

New product

1106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
ISBN9789951817646

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Gjergji dhe shoqja e ngushtë e tij, Ana, e dinë mirë se ç'është udhëtimi me anije kozmike nëpër gjithësi, mirëpo ja që as ata nuk e kanë të qartë se përse një robot po sillet në mënyrë shumë të çuditshme në planetin Mars.

Nuk kalon gjatë dhe Gjergji dhe Ana e kuptojnë se çështja nuk është ashtu siç duket. Kësisoj, përfshihen në një aventurë të re ndëryjore e cila mbase edhe mund të vërtetojë se alienët ekzistojnë vërtet...

Data sheet

pages299
ISBN9789951817646
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1