I ri Viola dhe gardiania e Diellit Shiko më të madhe

Viola dhe gardiania e Diellit

Maja Lunde JOZ0223

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përrallë me plot të papritura e cila flet për humbjen, për përballjen me frikën dhe rifitimin e dashurisë dhe lumturisë së humbur. Ky libër shoqërohet me ilustrime nga Lisa Aisato

10997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Jozef
ISBN9789928383624

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe200
ISBN9789928383624
Viti i Botimit2023
VendodhjaDurrës
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 5 vjeç
Numri i botimeveI parë