Reduced price! Aventurat e djaloshit Lupen – Ne ndjekje te doktor Mustaqes View larger

Aventurat e djaloshit Lupen – Ne ndjekje te doktor Mustaqes

Marta Palazzesi A-007381

New product

Përshkrim i shkurtër

Per here te pare vjen ne shqip nje liber per personazhin e shquar te filmave vizatimor, hajdutin Lupen; perkthyer nga Adrian Beshaj dhe botuar nga Muza. Ky eshte libri i dyte i serise se Lupenit

More details

504 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928361035

736 Lekë

-8%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Edhe hajduti më famëkeq në botë, Arsen Lupen, i cili frymëzoi serialin hit në Netflix, “Lupen”, ishte dikur fëmijë.

Dhe ai pati aventura të mëdha.

Mes kthesave të rrezikshme, arratisjeve të guximshme, maskimeve dhe mashtrimeve, Marta Palazzesi - fituese e Premio Strega 2020 Ragazze e Ragazzi - e kthen lexuesin në të kaluarën aventureske të Arsen Lupenit, për të zbuluar se si ai u bë hajduti zotëri më i njohur dhe më i dashur në botë.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages188
ISBN9789928361035
RedaktoriKlodiana Metani
Published year2021
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAdrian Beshaj
I ri1