Aleksi dhe Smilla - te zhdukur View larger

Aleksi dhe Smilla - te zhdukur

Caroline Eriksson A-004787

New product

903 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789928184412
Viti i botimit2015

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages238
ISBN9789928184412
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiDritan Koka
RomanMister&Thriller