Poliana - Zambaku View larger

Poliana - Zambaku

Eleanor H. Porter A-005317

New product

Përshkrim i shkurtër

Eleanor Hodgson PORTER u sëmur në moshë të vogël duke u detyruar ta braktiste shkollën në mes. Për një farë periudhë kohe ajo kohe u mor me muzikë. Muzika i shtoi karakterit të saj butësinë, ndjeshmërinë dhe thellësinë në këndvështrimin e saj ndaj jetës. Autorja në romanin e saj “Poljana” në njëfarë mënyre ka prezantuar jetën dhe ndjenjat e saj

 

3 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608385

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages149
ISBN9789995608385
Published year2015
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiArjeta Duli