Mirekuptimi me familjen View larger

Mirekuptimi me familjen

Amy Lynch BAT0062

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky Libra të mëson se si të komunikosh me pjesëtarët e familjes tënde dhe të zgjidhësh situatat e grindjeve kur ndodhin. Përvetësimi i këtyre këshillave ju hap derën për më shumë kënaqësi dhe humor me njerëzit e zemrës, me të cilët jetoni.

More details

478 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677480

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

22 other products in the same category:

More info

Askush nuk është më afër zemrës tënde sesa njerëzit e familjes. Prandaj nëse kuptoheni dhe shkoni mirë me njëri-tjetrin, kjo mund t'i bëjë ditët tuaja t'ju duken më të ndritshme dhe gropat gjatë rrugës më të lehta për t'u kaluar. Kjo është arsyeja pse udhëzuesi i vajzave për t'u kuptuar me familjen e tyre përmban: Këshilla për mënyrën se si të flisni me prindërit për gjithçka Teste dhe ushtrime për t'u stërvitur, që të kuptoni më mirë të tjerët dhe veten tuaj Udhëzime si të përballoni situatat e mosmarrëveshjeve dhe grindjeve Kupona të gatshëm për çmime dhe argëtim familjar

Data sheet

pages74
ISBN9789995677480
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë