Reduced price! Menopauza View larger

Menopauza

Davina McCall, Naomi Potter BLV0228

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër do t’i sigurojë gratë që të marrin vendimet e duhura për shëndetin dhe për jetën e tyre.  Libri “Menopauza” gjithashtu ndan histori të ndryshme të grave në menopauzë, duke bërë që shumë të tjera të mos ndihen vetëm, të kuptojnë më qartë dhe të mos druhen të flasin hapur për menopauzën. Rruga e duhur drejt pranverës së dytë të jetës suaj

More details

1106 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928338730

1 232 Lekë

-23%

1 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

21 other products in the same category:

More info

Menopauza është një cikël i jetës që e kalon çdo grua e megjithatë shumë e kalojnë me turp, frikë, informacione të gabuara ose heshtje.

Pse nuk flet askush hapur për të?

Kush i ka informacionet e sakta dhe si mund t’i përfitojmë ato?

Pikërisht nga këto pyetje lindi ideja për këtë libër.

Ne themi të vërtetën, e cila do t’ju ndihmojë të merrni vendimet e duhura për jetën tuaj dhe për trupin tuaj. Për shumë kohë, gratë kanë heshtur për menopauzën; për fillimet e saj, për simptomat, për trajtimin dhe për ndryshimet që ajo sjell në jetën tonë.

Ky libër synon të krijojë një komunitet të fuqishëm dhe mbështetës, të aftë për të thyer njëherë e mirë heshtjen shekullore. Duke eksploruar dhe duke shpjeguar shkencën, duke zhbërë mitet keqinformuese dhe duke thyer tabutë e paramenopauzës dhe menopauzës.

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages308
ISBN9789928338730
Shtëpia botueseMENOPAUSING
RedaktoriAlbana Kapxhiu, Pranvera Palushi
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 14 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSonila Harizi Sako
I ri1