Cmim i reduktuar! Menaxhimi i kohes Shiko më të madhe

Menaxhimi i kohes

Brian Tracy  DA0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Më shumë se çdo gjë tjetër, aftësia juaj për ta menaxhuar kohën, do të përcaktojë edhe sukseset që do të arrini.

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642262

540 Lekë

-10%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

9 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Më shumë se çdo gjë tjetër, aftësia juaj për ta menaxhuar kohën, do të përcaktojë edhe sukseset që do të arrini. Kjo shpjegohet fare thjeshtë: sa më dobishëm ta përdorni kohën tuaj, aq më shumë gjëra do të kryeni. I mbushur plot me këshilla të mençura, që mund të përdoren mjaft lehtësisht, ky libër nga Brian Tracy, do tju ndihmojë të bëni shumë më tepër gjëra, në më pak kohë....dhe, me më pak lodhje.

Të dhëna

Faqe121
ISBN9789951642262
Viti i Botimit2014
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveI parë