I ri Lulepashka e Arktikut Shiko më të madhe

Lulepashka e Arktikut

Viktor Canosinaj A-003921

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fati i dy njerëzve ndryshe në një shoqëri të mbyllur dhe paragjykuese, që luftojnë për të ndryshuar jetën e tyre...

Më shumë detaje

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN97899928453143

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

                                          

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe248
ISBN97899928453143
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë