Cmim i reduktuar! Një dashuri sa dy oqeane Shiko më të madhe

Nje dashuri sa dy oqeane

Viktor Canosinaj BVC0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aksion, aventura dhe emocione pa fund. Një dashuri e rrallë dhe tepër njerëzore.

Më shumë detaje

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789994397570

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Roman i llojit fantastiko- shkencor, i ndërthurur me probleme sociale. Një grup të rinjsh gjimnazistë, gjatë një ore praktike mësimore nën det, bien robër të një baze të fshehtë ushtarake, nga e cila pritet që së shpejti të nis një sulm për pushtimin e vendit të tyre.

Ata kthehen në tokadetas (amfibë) dhe humbasin kujtesën. Por njëri prej djemve arrin t"i shpëtojë kurthit të humbjes së kujtesës dhe pas shumë rreziqesh kthehet në atdhe për të njoftuar në lidhje me ekzistencën e bazës.

                                     

Të dhëna

Faqe212
ISBN9789994397570
Titulli origjinalViktor Canosinaj
Viti i Botimit2007
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri