Kurrizo Notre Dame – shqip & anglisht View larger

Kurrizo Notre Dame – shqip & anglisht

Viktor Hygo A-006077

New product

Përshkrim i shkurtër

I gjithë Parisi tallet dhe torturon Kuazimodon, Kurrizon, i cili jeton midis zgavrave prej guri, në majat e Katedrales së madhe. Asnjeri nuk mendon se ai ka ndjenja dhe emocione njerëzore. Por Kuazimodo, për çudinë e të gjithëve, do të tregojë se ai ka në vetvete dashuri të pafund dhe besnikëri, të cilat shpalosen në këtë histori dramatike dhe të jashtëzakonshme. Përbindësh i shpërfytyruar apo njeri i pakuptueshëm

1994 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ERIK
ISBN9789928275509
Viti i botimit2020

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages240
ISBN9789928275509
Viti i botimit2020
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1