Reduced price! Ne mbreterine e fantazise 4 View larger

Ne mbreterine e fantazise 4

Jeronim Stilton A-004391

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky është një libër supermiushor.... Ejani me mua në Mbretërinë mitike të Fantazisë: veza e fundit e një dragoi është grabitur dhe raca e dragonjve rrezikon të zhduket!

More details

483 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928310071

920 Lekë

-8%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Në vëllimin e katërt të serisë në Mbretërinë e Fantazisë do të përshkojmë kopshtin e magjepsur të Shtatë Motrave, do të sfidojmë rreziqet e Mbretërisë së Katallanëve, do të luftojmë kundër Sprijës dhe ushtrisë së saj të shtrigave!

Do të jetë një udhëtim që do t’ju lërë pa frymë, për fjalën e nderit të brejtësit!

Na presim shumë aventura emocionuese dhe shumë rreziqe për t’u kapërcyer e për të sjellë paqen në mbretërinë e fantazisë!

                                             

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages380
ISBN9789928310071
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAgim Doksani
I ri1