Ushtrime plotesuese - Matematika 11 View larger

Ushtrime plotesuese - Matematika 11

Neritan Babamusta, Edmond Lulja A-003238

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky liber ju vjen ne ndihme te gjithe gjimnazisteve te klases se 11, te cilet duan te permiresojne aftesite e tyre ne lenden e matematikes, permes berjes se ushtrimeve plotesuese. Teksti eshte hartuar nga dy ekspertet me te mire ne lenden e matematikes, Neritan Babamusta dhe Edmond Lulja

11 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248091
Viti i botimit2017

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages114
ISBN9789928248091
Viti i botimit2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë