Cmim i reduktuar! Ushtrime plotesuese - Matematika 11 Shiko më të madhe

Ushtrime plotesuese - Matematika 11

Neritan Babamusta, Edmond Lulja A-003238

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky liber ju vjen ne ndihme te gjithe gjimnazisteve te klases se 11, te cilet duan te permiresojne aftesite e tyre ne lenden e matematikes, permes berjes se ushtrimeve plotesuese. Teksti eshte hartuar nga dy ekspertet me te mire ne lenden e matematikes, Neritan Babamusta dhe Edmond Lulja

7 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248091

460 Lekë

-8%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe114
ISBN9789928248091
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë