Matematike – Pergatitje per Maturen Shteterore View larger

Matematike – Pergatitje per Maturen Shteterore

Neritan Babamusta, Edmond Lulja A-002909

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky tekst ju vjen ne ndihme te gjithe maturanteve per tu pergatitur per provimet e lirimit, sipas kurrikules me kompetenca. Babamusta dhe Lulja jane ekspertet me te mire te teksteve shkollore te lendes se matematikes.

919 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages124
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1