Evropa politike

Robert Sion BPA0004

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia , krizat, zhvillimet dhe prespektivat e praceseve të integrimit.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789994397624
Viti i botimit2008

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789994397624
Shtëpia botuesePapirus
Viti i botimit2008
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri