Evropa politike Shiko më të madhe

Evropa politike

Robert Sion BPA0004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia , krizat, zhvillimet dhe prespektivat e praceseve të integrimit.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Papirus
ISBN9789994397624

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789994397624
Titulli origjinalPapirus
V. Bot2008
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri