Reduced price! Meso anglisht - Fjalet e para View larger

Meso anglisht - Fjalet e para

Grup autorësh BOT0695

New product

Përshkrim i shkurtër

Kutia me 30 karta + 1 lapustil. Mëso të shkruash dhe të lexosh Fjalët e Para në Anglisht, në një mënyrë argëtuese dhe të thjeshtë.

11092 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005526

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages48
ISBN9789928005526
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitover 3 years
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1