Liber per ngjyrosje - Princeshat Gazmore View larger

Liber per ngjyrosje - Princeshat Gazmore

Grup autorësh BOT0693

New product

Përshkrim i shkurtër

Hapni faqet e këtij libri të mrekullueshëm me princesha dhe ngjyrosni vizatimet sipas dëshirës suaj. Më pas plotësojini ato me figurat ngjitëse që do të gjeni brenda.

11069 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928005465

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages24
ISBN9789928005465
Published year2023
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1