Familja e sekreteve Shiko më të madhe

Familja e sekreteve

Russ Baker UP0023

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tronditës në zbulimet e tij, i shkruar me mjeshtëri dhe gjykime të drejta, libri sjell anën e padukshme të dinastisë Bush, përmes një tabloje të plotë historike dhe epokën që ajo modeloi gjatë 50 viteve të fundit në SHBA

4 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 31 9

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe635
ISBN978 99956 23 31 9
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat23x16
Përkthyesi4 perkthyes