Kur sheronte Hipokrati Shiko më të madhe

Kur sheronte Hipokrati

W.Penfild PL0111

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kur Hipokrati filloi të studionte të fshehtat e natyrës, u duk sikur u ndez një pishtar në mes të errësirës.

Më shumë detaje

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657253

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kur Hipokrati filloi të studionte të fshehtat e natyrës, u duk sikur u ndez një pishtar në mes të errësirës dhe e ndriti atë sa mundi e më lart, në mënyrë që ata, të cilët mundoheshin e luftonin të lehtësonin vuajtjet e njerëzve, të mësoheshin ta bënin këtë jo qorrazi, por duke gjetur ndërvarjen midis shkakut dhe pasojës.

Të dhëna

ISBN9789995657253
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër