Kris Kristi, - rruga drejt pushtetit Shiko më të madhe

Kris Kristi, - rruga drejt pushtetit

Bob Ingle/Michael Simons FB0113

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Një biografi ndryshe e njeriut që solli ndryshime në Nju Xhersi. Jeta e tij nga fëmijëria dhe ëndrrat për një karrierë të sukseshme, si dhe familja....

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789928106001

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe441
ISBN9789928106001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveParë
PërkthyesiLavdimir Marku/Leonard D a