Nje rrefim nga zemra Shiko më të madhe

Nje rrefim nga zemra

Laura Bush FB0110

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Rrëfimi nis nga fëmijëria e saj në Teksas si fëmija i vetëm i Harold dhe Jenna Welch deri te shkollimi dhe njohja me presidentin e ardhshëm të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, jeta në Shtëpinë e Bardhë, lindja e dy vajzave dhe ngjarje të tjera të rëndësishme të jetës së saj. Kujtimet e saj janë quajtur nga media si historike.

3 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet 55
ISBN9789951494212

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe608
ISBN9789951494212
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
PërkthyesiGjergj Peçi/Virgjil Muçi