Dija ne Filozofi & Psikologjine e vone islame Mulla Sadra View larger

Dija ne Filozofi & Psikologjine e vone islame Mulla Sadra

Ibrahim Kalin LOG0268

New product

Përshkrim i shkurtër

Një tekst origjinal për Shkupin e dikurshëm. Krahas bibliografisë ekzistuese, autori në rreshtat e këtij libri e ka inkuadruar edhe traditën shekullore gojore në lidhje me ngjarjet që kanë ndodhur në qytetin e Shkupit. Autori ka përfshirë aspekte të jetës shoqërore në qytetin e Shkupit, duke filluar nga lashtësia e deri në periudhën kur ai ka jetuar dhe vepruar.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588679
Viti i botimit2021

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages410
ISBN9789989588679
Viti i botimit2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiArjol Guni
VendndodhjaShkup