Veli dhe kuptim View larger

Veli dhe kuptim

Ibrahim Kalin LOG0252

New product

Përshkrim i shkurtër

Libër në të cilën autori trajton njërën nga mosmarrëveshjet më neuralgjike në teorinë islame bashkëkohore dhe jetën praktike të muslimanëve: mosmarrëveshjen rreth statusit dhe pranimit të gruas. Autori bën fjalë edhe për ndikimin e jashtëzakonshëm pozitiv që pati Kurani në ndryshimin e raportit ndaj gruas dhe statusin e saj.

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Logos - A
ISBN9789989588471
Viti i botimit2021

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages100
ISBN9789989588471
Viti i botimit2021
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
PërkthyesiRubin Hoxha
VendndodhjaShkup