E embla shtepi View larger

E embla shtepi

Arnaud Cattrine UP0019

New product

Përshkrim i shkurtër

Romani është një sagë shpirtërore, tronditës dhe larg pathosit e sentimentalizmave, ku përcaktohen me saktësi kufijtë e dhimbjeve, lëndimeve, humbjeve e shthurjes, por edhe të nevojës së parezistueshme për të jetuar dhe për të dashuruar. Rrëfimi vjen nga tre fëmijë, Lili, Vinsenti dhe Martini që zbërthejnë të vërtetat përmes heshtjes dhe pikëpyetjeve

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 08 1

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages203
ISBN978 99956 23 08 1
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiVjollca Leka