Nata e marteses View larger

Nata e marteses

Sophie Kinsella BDI0394

New product

Përshkrim i shkurtër Nje liber i ri i Kinselles. Deshironi te martoheni? Po pergatiteni per naten e dasmes? Kujdes, se kur ke nje moter qe eshte ne telashe me martesen e vet, gjerat mund te komplikohen.

More details

497 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928103963

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

"Nata e martesës" është historia e jashtëzakonshme e dy motrave, krejt të ndryshme në karakter dhe veprime: Loti, motra më e vogël, plot shpresë e ëndrra dhe marrëzisht e dashuruar pas të dashurit të saj; Flisi, motra e madhe, një nënë e sapo divorcuar që punon në një agjenci udhëtimesh dhe që e dashuron punën që bën, e çmendur pas të birit, e fiksuar pas të motrës, por realiste kur është fjala për jetën dhe pritshmëritë. Një ditë, fare papritur, Flisi mëson se Loti është në telash dhe kërkon ta ndihmojë. E prirë për zgjedhje të pafata, pasi ndahet nga i dashuri, Loti fare papritur i kthehet dashurisë së saj të parë. Duke dashur që kjo lidhje të jetë romantike dhe për tu paraprirë problemeve, çifti vendos që, jo vetëm të presin ditën e martesës për të pasur marrëdhënie intime, por madje të kthehen në Greqi, vendin ku ata u takuan për herë të parë, për të shijuar marrëdhënien e tyre. Por a është kjo zgjidhja e duhur dhe a do të funksionojë kjo dashuri e rizgjuar? Çfarë do të zbulojë Flisi rrugës teksa shkon në resort së bashku me çiftin?

Data sheet

pages428
ISBN9789928103963
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErblina Kërçishta