E fiksuar pas dyqaneve ne Nju Jork View larger

E fiksuar pas dyqaneve ne Nju Jork

Sophie Kinsella BDI0285

New product

Përshkrim i shkurtër

Për Beki Blumvudin, jeta nuk mund të shkojë më mirë se kaq: ka një të fejuar që e adhuron, një punë për tu admiruar si konsulente në një emision televiziv dhe është duke shkruar librin e saj të parë. Dhe, si të mos mjaftojnë këto, i jepet mundësia për tu transferuar në Nju Jork.

More details

897 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9789928103024
Viti i botimit2007

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Për Beki Blumvudin,Është një mundësi të cilën e kishte pritur prej vitesh, të niste një jetë të re, ta bënte ëndrrën realitet. Ajo është e ekzaltuar nga Muzeu i Artit Modern, Guggenheim-i... e mbi të gjitha nga mijëra drita vezulluese të dyqaneve. Në Bloomingdale, Tiffany, Fifth Avenue: kudo ka oferta të papara. Bli vetëm ato që të duhen, është motoja e saj. Sigurisht, kur bëhet fjalë për ujdi që me të vërtetë ia vlejnë...

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
pages336
ISBN9789928103024
Viti i botimit2007
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë