Categories

Specials

List of products by supplier: Botart

per page
Showing 289 - 310 of 310 items
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock
 • Quick view
  1 500 Lekë In Stock

  1 500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Ky libër vjen për fansit e “Buzëqeshja e Raina Telgemeier, pasi është një roman grafikash, i përzemërt rreth miqësisë dhe sfidave që kalon secili prej nesh edhe kur jemi vetëm. Prandaj ky roman ta mëson të njohin fuqitë brenda vetevetes teksa ndjekim një kurs për mësimin e patinave. Jo më kot ku libër për fëmijë mbetet një bestseller i përhershëm i The...

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  990 Lekë 1 100 Lekë -10% In Stock

  Bota e fshehtë e internetit, jeta virtuale që vitet e fundit ka zëvendësuar atë reale, vjen në faqet e librit Vajza online, nga autorja e njohur në mbarë botën, Zoe Sugg.

  990 Lekë
  1 100 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Një tjetër libër për të pasionuarit e serisë së Zoe Sugg “Vajza online”. Miqësia është një ndër gjërat e çmuara në jetë por ka momente kur duhet të përballemi edhe të vetëm në sfidat që na dalin para. Por çfarë ndodh me Penny kur zhduket miku i saj?

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Kloe Gjata ka humbur BUZEQESHJEN. Ajo nuk lë vend pa e kërkuar. (Poshtë jastëkut. Poshtë shtratit. Poshtë hundës së vet. Natyrisht.)

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  Edhe pse njohuritë e saj janë të mëdha, ajo nuk e di se përse nuk e pëlqen asnjë nga bashkëmoshatarët e saj në shkollë. Kur i ofrohet mundësia për të ndryshuar, Harriet e shfrytëzon më së miri. Por, a mund të shndërrohet ajo nga një vajzë "shushkë" në një vajzë të bukur?

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  900 Lekë 1 000 Lekë -10% In Stock

  “Emri im është Harriet Manners dhe ende vazhdoj të jemë shushkë”. Këtë e dinë shumë mirë ata që kanë lexuar vëllimin e parë, por do ta mësojnë tani edhe lexuesit e rinj që unë jam e tillë....

  900 Lekë
  1 000 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ajo nuk merr fare erë nga djemtë dhe kjo është mëse e qartë. Në një udhëtim marramendës modelimi në Tokio, Harriet është e gatshme të shkëmbejë gjithçka ka mësuar deri më tani për të pasur qoftë edhe idenë më të vogël se çfarë do t'i duhet të bëjë më pas

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 080 Lekë 1 200 Lekë -10% In Stock

  Vjen vëllimi i katërt i serisë për të rinj Vajza shushkë: Përhumbuni në librin që ka fituar me dhjetëra çmime dhe është shitur në të gjithë botën.

  1 080 Lekë
  1 200 Lekë -10%
  Reduced price!
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Imagjinoj këtë djalosh biond bukurosh me sy të mëdhenj kafe që shëtit rreth një makine gjysmë të parkuar në trotuar. Ndalon në një anë që të më hapë rrugën, vetëm se unë kaloj po nga ajo anë. Kalon nga ana tjetër dhe, po ashtu, edhe unë.

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  "Vepro si grua, Mendo si burrë" botimi i Stiv Harvei korri sukese në shumë vende të botës, aq sa regjizorët nuk hezituan për ta bërë pjesë të kinomatografisë. Botimi tashmë vjen në shqip ku burrat flasin dhe të drejtojnë për të dashurat, përshkruajnë intimitetin me to dhe premtimet.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Ky libër është një guidë e shkëlqyer prindërimi për marrëdhëniet mes mamit dhe vajzës, i përgatitur nga nënë e bijë, Meredith dhe Sofie Jacobs. Prandaj shërben edhe si një ditar pa stres, pa rregulla për vajzat dhe nënat e tyre.

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  400 Lekë In Stock

  Ky liber analizon vetevleresimin e femijeve te kesaj moshe dhe i sugjeron prinderve sjellje pedagogjike per ta ndihmuar kete zhvillim.

  400 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 000 Lekë In Stock

  Vdekja e çuditshme e Europës është rrëfimi më i shitur në botë mbi një kontinent dhe një kulturë të kapuyr në aktin e vetëvrasjes, i pdërditësuar tani me materiale të reja, duke marrë parasysh zhvillimet që nga botimi i toij i parë. Këto përfshijnë ndryshime të shpejta në dinamikën e politikës globale, të udhëheqjes globale dhe të qëndrimeve terroriste në...

  1 000 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  500 Lekë In Stock

  Një personazh i quajtur "Une-jam-Sem" kërkon të detyrojë një personazh tjetër pa emër që të provojë një pjatë me vezë jeshile dhe sallam. Personazhi pa emër refuzon, duke u përgjigjur, "Nuk më pëlqejnë vezët jeshile dhe sallami. Nuk më pëlqen, Une-jam-Sem." Ai vazhdon ta përsërisë këtë gjë, ndërsa Sem vazhdimisht e ndjek, duke i kërkuar që t'i provojë ato...

  500 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Përmbledhja studimore për personalitetet e shquara të kombit shqiptar në fushën e historisë ushtarake vjen si një domosdoshmëri për të ndihmuar brezat në edukimin atdhetar dhe ushtarak. Figurat e përzgjedhura në këtë botim vijnë me historitë e tyre të spikatura që nga periudha e shpalljes së Pavarësisë dhe krijimi i Shtetit Shqiptar e deri te luftërat e...

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  600 Lekë In Stock

  Një tufë njëbrirëshash janë larguar nga Lugina e Ylberit në kërkim të një aventure kukafshehtas. A mund t’i gjesh të shtatë njëbrirëshat shumëngjyrësh në çdo pamje? Një vend i rrëmujshëm kampingu, një koncert muzikor i hatashëm, një muze madhështor dhe një safari përvëlues... janë 17 vende, nga më argëtueset rretheqark botës, për t’u eksploruar bashkë me...

  600 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  1 200 Lekë In Stock

  Nje tjeter liber fantastik i David Walliams vjen per lexuesit e vegjel. TANI ËSHTË RADHA E ZHULIT! Njihuni me Nedin, djalin e jashtëzakonshëm me një superfuqi krejt të veçantë. ZHULFUQINË!

  1 200 Lekë
  In Stock
 • Quick view
  700 Lekë In Stock

  Po kësaj radhe, çfarë ka shpikur në mendjen e tij xhaxhi Davidi? Ai na ka sjellë historinë e vajzës së vetmuar Kloeja që një ditë takohet me një endacak rrugësh, të cilit i vjen era një kilometër larg. Por edhe Qelbashi ka shumë sekrete për të cilat Kloeja do që të mësojë më tepër...

  700 Lekë
  In Stock
Showing 289 - 310 of 310 items