I ri Cmim i reduktuar! Libra per te kuptuar mendesine Shiko më të madhe

Libra per te kuptuar mendesine

Grup autorësh A-005074

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne jemi produkt i mendësisë që ezkiston në mjedisin përreth nesh që nga lindja deri në vdekje; në familje, shkollë, shoqëri apo punë. Të reflektosh dhe të kapërcesh mendësinë mbizotëruese mbetet ndër gjërat më të vështira, prandaj këto dy libra të shkruara nga Angela Duckworth dhe Carol Dweck do të jenë dy guida të shkëlqyera për ta para veten tuaj përtej jush.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

2 340 Lekë

-10%

2 600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban

1. Forca e karakterit

Ne kete liber te domosdoshmer per kedo qe kerkon te arrije sukses, psikologia pinoere, Angela Duckworth u tregon prinderve, studenteve, edukatoreve, atleteve, biznesmeneve (me dhe pa pervoje) se sekreti i arritjes se jashtezakonshme nuk eshte talenti, por kombimini i vecante i pasionit dhe kembenguljes te cilen ajo e quan force e karakterit, - vendosmeri

2. “Mendesia” nga Carol Dweck

Për herë të parë vjen në mënyrë të qartë dhe briliante shpjegimi i konceptit mendësi. Profesoresha e Universitetit të Stanfordit, Dr. Carol Dweck në këtë bestseller botëror na jep teknika dhe këshilla sesi të ndryshojmë mënyrën tonë të të menduarit për të realizuar të gjithë potencialin që kemi brenda vetes.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
V. Bot2020
VendodhjaTirane / Prishtine
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë