I ri Cmim i reduktuar! Libra per jete te kuptueshme Shiko më të madhe

Libra per jete te kuptueshme

Grup autorësh SET0173

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë set kemi përfshirë dy libra që ju vijnë në ndihmë për të ndërtuar një kuptueshmëri për jetën tonë, për të sfiduar pengesat që na dalin dhe për të bërë një jetë më të harmonishme përtej vështirësive që gjenden në mjedisin përrreth 

Më shumë detaje

1209 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva

1 980 Lekë

-10%

2 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

“Arti i të mësuarit” nga Josh Waitzkin

“Ëaitzkin sjell qartësi të madhe dhe njohuri depërtuese për bashkëveprimet midis mendjes, trupit dhe shpirtit, të cilat janë thelbësore për suksesin e jashtëzakonshëm në pothuajse çdo fushë të jetës”.

 

“Letra nga një stoik” nga Seneca

Letrat e Seneca-s janë si një ditar, ose nje manual meditimesh filozofike. Shpeshherë ato nisin me vëzh gime për jetën e përditshme dhe trajtojnë shumë tema tradicionale të filozofisë stoike, si për shembull shpërfillja e vdekjes, vlera e miqësisë, dhe virtyti si e mira supreme. Në këtë botim kemi sjellë 65 letra 124 të tilla që nga janë shkruar, ndaj e kemi quajtur pjesa e parë, dhe do të vijohet nga një vëllim i dytë me 59 letrat e mbetura.

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë