I ri Cmim i reduktuar! Dy librat e Edi Gogut per vogelushet Shiko më të madhe

Dy librat e Edi Gogut per vogelushet

Edi Gogu SET0180

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Edi Gogu është tashmë një emër i njohur i letërsisë për fëmijë dhe me botën e saj të gjallë, shumë pranë natyrës, me stilin, me pasionet dhe imagjinatën e ndezur, i magjeps fëmijët dhe i bën që të reflektojnë për jetën, për marrëdhëniet me të tjetër dhe ju ndez fantazinë përmes fuqisë së gjuhës dhe personazheve

Më shumë detaje

1209 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra përmban:

“Tezja dhe shkopinjte magjike”

Nuk e di për ju që po e lexoni këtë përrallë. Por unë për veten time gjithmonë kam dashur që të kem një shkop magjik. Madje edhe sot ka çaste kur do të dëshiroja vërtet që, me anën e një shkopi magjik të bëja shumë gjëra. A dini të mbani një sekret? Po? Mirë.

 

“Tuli Turtuli”

ZGAVRADORI nuk është një pyll i zakonshëm. Aty jetojnë kafshë që ta rrëmbejnë zemrën dhe të bëjnë t'i duash, pasi ato udhëhiqen nga një forcë e madhe: DASHURIA. TULI-TURTULI është një prej banorëve të këtij pylli. Tuli është një breshkë e vetmuar, me një KËMBË PREJ DRURI, pasi këmbën e ka humbur në një betejë. Një ditë, teksa po pastronte shtëpinë, ai zbulon një të çarë të vogël dhe brenda saj… një SHISHE QELQI TË PLUHUROSUR. Ajo “fsheh” një HARTË, e cila tregon rrugën se si duhet shkuar në MBRETËRINË E MBRETIT TIERCEl...

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë