I ri Cmim i reduktuar! Te kuptojme me mire seksin Shiko më të madhe

Te kuptojme me mire seksin

Grup autorësh SET0167

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete set ne kemi bere bashke dy libra: Njeri qe flet per historine e seksit gjate jetes njerezore dhe tjetri, - i shkruar nga nje çift italianesh, te cilet kane qene te gatshem te ndajne keshilla per nje marredhenie te persosur bashkeshortore, sesi mund te behet me pasionante jeta mes nje burri dhe nje gruaje.

Më shumë detaje

11210 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

3 330 Lekë

-10%

3 700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Seti me dy libra permban:

“Një histori e rrallë mbi seksin” nga Kate Lister

Ky libër magjepsës është piperosur me zhargone historike informuese dhe të çuditshme, si dhe është ilustruar me imazhe të habitshme e therese nga burime të përpikta nga e kaluara.

Që nga testet e impotencës në Mesjetë e deri te grabitja e koqeve në shekullin e njëzetë, nga afresket erotike të Pompeit e deri te shtëpitë publike të kukullave moderne të seksit, Kate rrëmon paturpësisht në brekët e historisë, duke demaskuar mitet, duke sfiduar klishetë dhe duke ndotur duart e saj deri në bërryl.

 

“Biseda rreth seksit” nga Vanessa Marin dhe Xander Marin

Pse e kemi kaq të vështirë të flasim për seksin, madje edhe me njeriun tonë më intim? “Biseda rreth seksit” do ta ndryshojë tërësisht konceptin tuaj për marrëdhëniet intime. Terapistja e seksit Vanessa Marin dhe bashkëshorti i saj, Xander, do të na tregojnë se gjëja më e mirë që mund të bëjmë për jetën tonë seksuale nuk përfshin as heqjen e rrobave.

Të dhëna

Viti i Botimit2023
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë